Teraz Wieś Agroturystyka województwa
opolskiego

Restauracje i hotele

HOTEL SALVE
powiat: prudnicki, gmina: Głogówek

Hotel położony jest w zabytkowej miejscowości Głogówek przy Alei Lipowej. XIX wieczna rezydencja w stylu szwajcarskim, w której mieszczą się hotel i restauracja, to miejsce szczególne o fascynującej historii nadającej jej nutki tajemniczości i niepowtarzalnego uroku. Dzięki adaptacji i remontowi zyskała zupełnie nowe oblicze – stała się ostoją dla gości ceniących połączenie nowoczesności i bogatej tradycji. Restauracja bazuje na daniach regionalnych oraz zdrowych i ekologicznych produktach pochodzących od lokalnych dostawców, wykorzystywane są sezonowe produkty aby serwowane dania były zróżnicowane i zdrowe. W menu restauracja posiadania dania regionalne takie jak tradycyjna rolada śląska , rolada z dzika czy też rosół z nudlami. Goście mogą liczyć na wysoką jakość świadczonych usług zarówno w hotelu jak i restauracji.

czytaj dalej
DOM WESELNY ADIS
powiat: prudnicki, gmina: Biała

Od prawie 20 lat Dom Weselny „ADIS” zadawala smakiem i usługą swoich klientów. Firma została założona w roku 1996 . Rodzinna atmosfera , profesjonalna obsługa i bogata oferta posiłków to wyzwanie , które cały czas jest doskonalone z dnia na dzień. Specjalnością która trafiła w gusta naszych klientów jest tradycyjna kuchnia śląska. Każda uroczystość wymaga wyjątkowej oprawy oraz dopracowania wszystkich szczegółów. Dom Weselny „ADIS” dokłada wszelkich starań aby pozostawić po sobie cudowne wspomnienia u swoich gości. W niedalekiej okolicy bo – w odległości około 4 km znajduje się przepiękny zamek w Mosznej, który warto zobaczyć.

czytaj dalej
Restauracja "Przystań"
powiat: prudnicki, gmina: Lubrza

Restauracja zajmuje się głównie obsługą klienta indywidualnego oraz organizacją imprez okolicznościowych (komunie, urodziny, chrzciny). Na terenie obiektu znajduje się replika statku, na którym są stoliki i można na nim spędzić mile czas. Znajdują się również huśtawki, miejsce na grilla.

czytaj dalej
Szkolne Schronisko Młodzieżowe " U Króla Gór Opawskich" filia w Wieszczynie
powiat: prudnicki, gmina: Prudnik

Schronisko prowadzi usługi noclegowe dla dzieci i młodzieży, rodzin z dziećmi oraz seniorów. Oferujemy wyżywienie w formie cateringu.Ciekawa oferta dla dzieci na obozy sportowe, zielone szkoły oraz wycieczki szkolne. Miejsce na grilla i ognisko, sale szkoleniowe oraz konferencyjne, stołówka, boisko do piki siatkowej oraz wieża widokowa.

czytaj dalej
W Dolinie Białej
powiat: prudnicki, gmina: Biała

Specjalnością kuchni jest "pstrąg z pieca". Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci, oczko wodne, miejsce na ognisko, a także zwierzęta gospodarskie (koń, kozy) oraz łowisko pstrąga.

czytaj dalej