Teraz Wieś Agroturystyka województwa
opolskiego

Restauracje i hotele

Pałac Pawłowice
powiat: kluczborski, gmina: Kluczbork

Pałac Pawłowice zajmuje się organizacją i obsługą różnorodnych przyjęć, spotkań rodzinnych, zabaw. Posiada cztery w pełni klimatyzowane sale oraz dwa pomieszczenia w piwnicach pałacowych dla potrzeb organizacji kameralnych przyjęć. Znajdująca się przy Pałacu restauracja, to miejsce, które swymi wysmakowanymi dniami zadowoli podniebienie każdego z Państwa. Pałac Pawłowice to idealne miejsce na konferencje, szkolenia, eventy jak również wyjazdy integracyjne.

czytaj dalej
Gród Rycerski w Biskupicach k. Byczyny
powiat: kluczborski, gmina: Byczyna

Usługi okołoturystyczne ( hotel, karczma), "żywe" lekcje historii dla wszystkich, organizowanie imprez historycznych o zasięgu międzynarodowym, eventów, imprez rodzinnych, wykonywanie prac budowlanych, stolarskich i innych, propagowanie rozwoju rzemiosła (szkolenia), przywracanie społeczeństwu osób wykluczonych społecznie.

czytaj dalej
Karczma Nowy Spichlerz
powiat: kluczborski, gmina: Byczyna

Karczma pełni też funkcje animacyjną dla społeczności lokalnej. Organizowane są warsztaty rzemiosła artystycznego.

czytaj dalej
Restauracja i Hotel "Joanna"
powiat: kluczborski, gmina: Kluczbork

Restauracja znajduje się przy drodze przelotowej na Katowice, stąd skupia się przede wszystkim na obsłudze klientów indywidualnych. Rozbudowany został hotel oraz sala do organizacji imprez okolicznościowych. W obrębie restauracji znajduje się miejsce wypoczynku oraz zabawy dla dzieci.

czytaj dalej