Teraz Wieś Agroturystyka województwa
opolskiego

Restauracje i hotele

OŚRODEK REKREACYJNO WYPOCZYNKOWY PIERTOWICE
powiat: głubczycki, gmina: Głubczyce

Ośrodek wypoczynkowy Pietrowice położony jest na pagórkowym terenie wśród pól i lasów zasobnych w grzyby i liczne gatunki roślin chronionych prawem. Jest to jeden z ładniejszych ośrodków w woj. opolskim a woda i las tworzą niepowtarzalny klimat. Walory widokowe, leśna cisza i łagodny szum wody stanowią ukojenie dla wypoczywających gości. Ośrodek polecany jest wędkarzom i grzybiarzom. Ośrodek zajmuje powierzchnię 12 ha z czego 3,22 ha to dwa zbiorniki wodne oraz brodzik z częściowo piaszczystą a częściowo trawiasta plażą. Dodatkową atrakcją jest wypożyczanie rowerków wodnych oraz kajaków. Drugi zbiornik położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu stanowi wymarzone miejsce dla amatorów wędkarstwa. Ośrodek posiada w swojej ofercie 80 miejsc noclegowych w domkach turystycznych, a na polu caravaningowym 18 stanowisk z przyłączem do prądu. Znajduje się tu również pole namiotowe wraz z kuchnią turystyczną . Wyżywienie zapewnia bar i restauracja. Miłym urozmaiceniem pobytu jest możliwość w...

czytaj dalej
Łowisko smażalnia Pstrążek
powiat: głubczycki, gmina: Głubczyce

Możliwość łowienia ryb oraz spożycia posiłków.

czytaj dalej
DWOREK PESZKÓW
powiat: głubczycki, gmina: Głubczyce

Prowadzę działalność od 2009r. W roku 2011 braliśmy udział w konkursie „Zielone Lato” gdzie otrzymaliśmy I miejsce. Obecnie rozbudowujemy bazę noclegową- hotel wraz ze SPA. W okół lokalu teren zielony – oczka wodne, roślinność- rododendrony, azalie, plac zabaw dla dzieci itp..

czytaj dalej
"Dom Weselny" Rogożany
powiat: głubczycki, gmina: Kietrz

W obiekcie organizowane są imprezy okolicznościowe tj. wesela, komunie, studniówki itp. Kuchnia regionalna, przygotowywana ze starannością, ze względu na zdrowy tryb życia tj. bez używania konserwantów. Wszystkie produkty regionalne przygotowywane wg. receptur miejscowych z tradycjami. Na terenie obiektu jest plac zabaw, parking, ogród oraz boiska.

czytaj dalej