Teraz wieś Agroturystyka województwa
opolskiego

Informacje

Polityka prywatności

Opolskie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne "Teraz Wieś"  informuje, że z dniem 25 maja 2018 roku obowiązuje zaktualizowany Regulamin i Polityka prywatności serwisu internetowego www.teraz-wies.pl.

Wprowadzone zmiany uwzględniają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (tzw. RODO).
 

Aby świadczyć usługi na www.teraz-wies.pl, przetwarzamy Państwa dane osobowe (np. adres e-mail oraz inne dane, podane w formularzach). Przypominamy, że korzystanie z naszych usług i podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wycofania, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Nie udostępniamy danych osobowych podmiotom zewnętrznym.
 

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.
 

W razie jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu e-mailowego z Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania:

Opolskie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne "Teraz Wieś" 

49-330 Łosiów, ul. Główna 1, tel. 77 44 37 144, e-mail: wgdia@oodr.pl