Teraz Wieś Agroturystyka województwa
opolskiego

Restauracje i hotele

Mazury
powiat: brzeski, gmina: Grodków

Obiekt składa się z trzech domków letniskowych, które są wynajmowane całorocznie. Domki położone nad stawami. Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw przy każdym z domków jest grill i miejsce na ognisko. Można korzystać z rowerków wodnych, łódki. Można łowić. Na życzenie gości możliwość organizowania imprez okolicznościowych.

czytaj dalej
Zagroda nad Murawcem
powiat: brzeski, gmina: Lubsza

Wynajem domków rekreacyjnych. Organizacja przyjęć, koncertów. Restauracja.

czytaj dalej
SIELSKA WODA
powiat: brzeski, gmina: Lubsza

Ośrodek agroturystyczny posiadający 4 hektary łowiska specjalnego, trzy kąpieliska, bar, smażalnie ryb, wędzarnię, plac zabaw i inne. Baza noclegowa przystosowana do przyjęcia 80 gości. Zimowe atrakcje - kulig, lodowisko, morsowanie, lodowisko podlodowe.

czytaj dalej
Zamek Sulisław
powiat: brzeski, gmina: Grodków

Podstawową działalnością spółki są szeroko rozumiane usługi hotelarskie, organizacja konferencji, szkoleń,warsztatów, imprez okolicznościowych oraz dodatkowo uprawa wierzby energetycznej. Wyjątkowym produktem Zamku jest Panchakarma- minimum 7- dniowa ajurwedyjska kuracja oczyszczająca

czytaj dalej
Restauracja "Kapitan Kuk"
powiat: brzeski, gmina: Skarbimierz

Nietypowa restauracja na nietypowym poradzieckim osiedlu. Specjalizuje się różnorodnością kuchni polskiej, tradycyjnej, a także daniami z ryb. Restauracja zaistniała na ogolnopolskim forum dzięki programowi Magdy Gessler - "Kuchenne rewolucje".

czytaj dalej
Hotel Antonio
powiat: brzeski, gmina: Skarbimierz

Hotel Antonio to 3-gwiazdkowym obiekt, który zapewnia gościom spokój, a dzięki obiektom rekreacyjnym i sportowym- aktywny wypoczynek.Budynek hotelu posiada niepowtarzalną architekturę. Jego centrum jest niezadaszone atrium, wokół którego rozmieszczone są restauracja, bar, sale konferencyjne i balowe, a także miejsca wypoczynku i rekreacji: siłownia, sala do fitnessu, suny i basen.Sala balowa/bankietowa mogąca pomieścić nawet do 300 gości.atutem sali jet także możliwość wydzielenia mniejszej, całkowicie niezależnejsali.Miejsca noclegowe to 46 pokoi.

czytaj dalej