Teraz Wieś Agroturystyka województwa
opolskiego

Restauracje i hotele

DZIKA CHATAEwa i Grzegorz Hajduk

powiat: strzelecki, gmina: Kolonowskie


DZIKA CHATA
Zdjęcia obiektu:

Reklama 1

Adres 47-110 Kolonowskie 1 Maja 74a
Tel./fax: 502 300 790
E-mail: hajduk.g@poczta.fm
Strona www: www.dzikachata.pl
Opis działalności:

Historia Dzikiej Chaty rozpoczęła się w 2005 roku, kiedy ze starego, pełnego siana poddasza powstało pierwsze miejsce noclegowe w naszej okolicy. Cisza, spokój, przepiękne okoliczne lasy bardzo przypadły do gustu naszym gościom. Aby urozmaicić pobyt odwiedzającym, w 2006 roku zakupiliśmy pierwsze kajaki. Dzięki nim nasi goście mogli rozkoszować się urokami Małej Panwi. Dziś oferujemy Państwu nową Dziką Chatę: nowoczesną przystań kajakową położoną w samym sercu Opolskiej Amazonki, restaurację ze smaczną kuchnią, pokoje gościnne z pięknym widokiem na rzekę i flotę ponad stu kajaków.Oferujemy noclegi w pensjonacie „Dzika Chata“ w Kolonowskiem w pokojach dwu, trzy i czteroosobowych. Pokoje wyposażone są w telewizor i łazienkę. Nasze starania docenione zostały przez Opolską Regionalną Organizację Turystyczną, która przyznała nam w 2014r Certyfikat OROT za Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Opolskiego.

  • Rodzaj działalności: Organizacja urodzin, chrztu, komunii, imprez plenerowych oraz innych okolicznościowych. Organizacja spływów kajakowych indywidualnych, grupowych i szkolnych.
  • Restauracja: TAK
  • Hotel: TAK
  • Posiadane nagrody: Srebrna Róża Opolskiej Turystyki w konkursie Agro- Eko -Turystycznym "Zielone Lato 2015" w kategorii: najlepszy ośrodek, pensjonat,zajazd, hotel, świadczący usługi turystyczne oraz promujący produkt tradycyjny na terenie miejsko-wiejskim organizowanym przez Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie.
Rodzaj organizowanych imprez:

Noclegi:
  • Ilość pokoi: 0
  • Ilość miejsc noclegowych: 0
Udogodnienia w obiekcie:
wyznaczone miejsce do parkowania
wydzielony teren zabaw dla dzieci
organizowanie przyjęć okolicznościowych
wypożyczalnia rowerów
wypożyczalnia sprzętu wodnego
ognisko, imprezy plenerowe
Mapa dojazdowa