Teraz Wieś Agroturystyka województwa
opolskiego

Agroturystyka

ZŁOTY POTOKKazimiera Raganiewicz

powiat: prudnicki, gmina: Prudnik


ZŁOTY POTOK
Zdjęcia obiektu:

Reklama 2

Adres 48-200 Prudnik Łąka Prudnicka Jana Pawła II 83
Tel./fax: 606-308-228
Opis działalności:
Rodzaj gospodarstwa: agroturystyka
Kwatera sezonowa: NIE
Kategoryzacja: nieskategoryzowane
Sprzedaż bezpośrednia: NIE
Gospodarstwo ekologiczne: NIE
Zagroda edukacyjna: NIE
Noclegi:
Ilość pokoi: 3
Ilość miejsc noclegowych: 14
Łazienki w pokojach: TAK
Łazienki wspólne: NIE
Aneks kuchenny: TAK
Wyżywienie:
Śniadania: NIE
Obiady: NIE
Obiadokolacje: NIE
Kolacje: NIE
Udogodnienia w obiekcie:
alt
alt
alt
alt
alt
Opis gospodarstwa:

Gospodarstwo agroturystyczne „Złoty Potok” położone jest w miejscowości Łąka Prudnicka u podnóża Gór Opawskich w otulinie Parku Krajobrazowego „Góry Opawskie”, nad rzeką Złoty Potok. Do dyspozycji gości są dwa komfortowe apartamenty i jeden pokój trzyosobowy( w sumie 14 miejsc noclegowych) w każdym znajduje się aneks kuchenny, łazienka, telewizor, radio. Posiadamy również salę biesiadną, tenis stołowy, małą i dużą wiatę grillową.

  • Posiadane nagrody: I m-ce w konkursie Agro- Eko -Turystycznym "Zielone Lato 2015" w kategorii Najlepsze gospodarstwo rolne w regionie, w którym dodatkowym źródłem dochodu są usługi agroturystyczne w podkategorii: Najlepsze pokoje agroturystyczne, organizowanym przez Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie.
  • Atrakcje w okolicy: Biskupia Kopa (890 m n.p.m.) - najwyższy szczyt Gór Opawskich z wieżą widokową, Sanktuarium św. Józefa w Prudniku Lesie. W pobliżu Nysy znajdują się Jezioro Nyskie (zwane także Jeziorem Głębinowskim), nieco dalej Otmuchowskie, kopalnia złota w Zlatych Horach, łowiska pstrągów w Moszczance,basen kryty w Jarnołtówku.
Mapa dojazdowa