Teraz Wieś Agroturystyka województwa
opolskiego

Agroturystyka

"NA SKRAJU CZASU" AGROTURYSTYKAAnna Jasińska i Grzegorz Krawczyk

powiat: oleski, gmina: Praszka


"NA SKRAJU CZASU" AGROTURYSTYKA
Zdjęcia obiektu:

Reklama 2

Adres 46-320 Praszka Sołtysy 54
Tel./fax: 506 421 649; 660 450 353
E-mail: woria@o2.pl
Strona www: naskrajuczasu.pl
Data powstania: 2014
Powierzchnia: 1,399 ha
Opis działalności:
Rodzaj gospodarstwa: agroturystyka
Kwatera sezonowa: TAK
Kategoryzacja: nieskategoryzowane
Sprzedaż bezpośrednia: NIE
Gospodarstwo ekologiczne: NIE
Zagroda edukacyjna: NIE
Noclegi:
Ilość pokoi: 3
Ilość miejsc noclegowych: 7
Łazienki w pokojach: TAK
Łazienki wspólne: NIE
Aneks kuchenny: NIE
Wyżywienie:
Śniadania: TAK
Obiady: TAK
Obiadokolacje: TAK
Kolacje: TAK
Udogodnienia w obiekcie:
alt
alt
Piktogram
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Opis gospodarstwa:

Na skraju czasu to artystyczne gospodarstwo agroturystyczne znajdujące się we wsi Sołtysy na pograniczu województwa opolskiego i łódzkiego, które zaprasza przez cały rok. Na pięknej leśnej polanie, przy starym sadzie, pod rozłożystym, wiekowym dębem stoi przywrócona do życia leśniczówka. Siedząc na tarasie można chłonąć piękno otaczającej nas przyrody, podglądać i podsłuchiwać ptaki i inne zwierzaki. W wygodnych i niepowtarzalnych i oryginalnie urządzonych pokojach z łazienkami można odpoczywać ile dusza zapragnie, także ze zwierzakami. Mamy świetne warunki do narciarstwa biegowego oraz trenowania z psimi zaprzęgami, posiadamy również imponująca bibliotekę. Jesteśmy plastykami z dużym doświadczeniem i wykształceniem pedagogicznym, więc można także wziąć udział w warsztatach artystycznych i plenerach dając upust swojej wyobraźni. Na lubiących ruch, czekają rowery, mnóstwo leśnych dróg i ścieżek rowerowych, badminton, piłka siatkowa. W pobliżu lasu, wg. najnowszych badań naukowców, człowiek jest najszczęśliwszy.Proponujemy więc przyjechać i sprawdzić. My jesteśmy szczęśliwi.To ponoć zaraźliwe.

  • Znajomość języków obcych: Angielski, niemiecki, rosyjski.
  • Posiadane nagrody: II m-ce w konkursie Agro- Eko -Turystycznym "Zielone Lato 2014" w kategorii Najlepsze gospodarstwo rolne w regionie, w którym dodatkowym źródłem dochodu są usługi agroturystyczne.
  • Atrakcje w okolicy: Blisko stąd do Załęczańskiego Parku Krajobrazowego w dolinie Warty, gdzie można wypożyczyć kajaki, a także do Parku Krajobrazowego Międzyrzecza Warty i Widawki i Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. W okolicy jest wiele pałaców, starych, uroczych i zadbanych miasteczek, piękny dwór w Ożarowie - Muzeum Wnętrz Dworskich i Bursztynowy Szlak, w pobliskim Wieluniu c roku organizowane jest Międzynarodowe Święto Bursztynu z niezwykłymi wyścigami rydwanów.
Mapa dojazdowa