Teraz Wieś Agroturystyka województwa
opolskiego

Agroturystyka

Gospodarstwo Agroturystyczne Heleny i Huberta BrzózkaHelena i Hubert Brzózka

powiat: kluczborski, gmina: Lasowice Wielkie


Gospodarstwo Agroturystyczne Heleny i Huberta Brzózka
Zdjęcia obiektu:

Reklama 1

Adres 46-282 Lasowice Wielkie Chocianowice 204
Tel./fax: 77 413 26 31
E-mail: agrochocianowice@wp.pl
Data powstania: 2008
Opis działalności:
Rodzaj gospodarstwa: agroturystyka
Kwatera sezonowa: NIE
Kategoryzacja: nieskategoryzowane
Sprzedaż bezpośrednia: TAK
Rodzaj produktów oferowanych do sprzedaży: Rękodzieło( wiklina papierowa, figurki drewniane itp.) przetwory, wypieki, jajka itp..
Gospodarstwo ekologiczne: NIE
Zagroda edukacyjna: NIE
Noclegi:
Ilość pokoi: 5
Ilość miejsc noclegowych: 8
Łazienki w pokojach: TAK
Łazienki wspólne: NIE
Aneks kuchenny: TAK
Wyżywienie:
Śniadania: TAK
Obiady: TAK
Obiadokolacje: TAK
Kolacje: TAK
Udogodnienia w obiekcie:
alt
alt
alt
Piktogram
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Opis gospodarstwa:

Naszą ofertę kierujemy do tych, którzy poszukują wypoczynku w zacisznej posiadłości na łonie natury i gotowi są choć przez chwilę zasmakować przyjemności życia na wsi. Pobyt w Naszym Gospodarstwie sprawi, że naenergetyzowani rodzinną atmosferą i siłą natury każdy poczuje się jak nowonarodzony, zdolny do stawiania czoła kolejnym wyzwaniom. Cisza, spokój oraz życzliwość gospodarzy to tylko niektóre z zalet Naszego Gospodarstwa Agroturystycznego.

  • Znajomość języków obcych: Język niemiecki- w stopniu bdb. Język angielski - stopień podstawowy
  • Posiadane certyfikaty gospodarstwa: * Aktywnego uczestnictwa w realizowanym przez KOLOT projekcie "Promocja Turystycznego Wizerunku Wsi Opolskiej" oraz organizowanej w jego ramach akcji "OPOLSKA WIEŚ- tutaj dobrze wypocząłem tego lata, polecam Tobie" *Ukończenie szkolenia " Kategoryzacja obiektów wiejskiej bazy noclegowej- drogę do podnoszenia jakości usług turystycznych"
  • Posiadane nagrody: I m-ce w konkursie Agro- Eko -Turystycznym "Zielone Lato 2008" w kategorii najlepsze gospodarstwo rolne w regionie, w którym dodatkowym źródłem dochodu są usługi agroturystyczne, organizowanym przez Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie. III m-ce w plebiscycie Radia Opole na Najpiękniejszy Zakątek Opolszczyzny w 2010 roku. I m-ce w konkursie Agro- Eko -Turystycznym "Zielone Lato 2011" w kategorii najlepsze gospodarstwo rolne w regionie, w którym dodatkowym źródłem dochodu są usługi agroturystyczne, organizowanym przez Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie. III m-ce w konkursie na Najpiękniejsze Stoiska Jarmarku Ziemi Kluczborskiej w 2013 roku. Brązowa Róża Opolskiej Turystki w konkursie Agro- Eko -Turystycznym "Zielone Lato 2015" w kategorii: najlepszy ośrodek, pensjonat,zajazd, hotel, świadczący usługi turystyczne oraz promujący produkt tradycyjny na terenie miejsko-wiejskim organizowanym przez Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie.
  • Atrakcje w okolicy: Piękne lasy bogate w grzyby oraz łowną zwierzynę, zbiornik retencyjny w Kluczborku, Mini ZOO, restauracja oraz stawy pełne ryb.
Mapa dojazdowa