Teraz wieś Agroturystyka województwa
opolskiego

Aktualności

Szkolenie internetowe pn. „Działania opiekuńcze i terapie rolnicze – rozwiązania funkcjonalne”

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie internetowe pn. „Działania opiekuńcze i terapie rolnicze – rozwiązania funkcjonalne” w terminie od 04.11.2019 r. do 30.11.2019 r. w oparciu o platformę e-learningową www.cdrkursy.edu.pl oraz tematyczne materiały szkoleniowe udostępnione na platformie.

Szkolenie skierowane jest do rolników, LGD, studentów, mieszkańców obszarów wiejskich oraz samorządów. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o rozpowszechnienie tej informacji wśród rolników, mieszkańców obszarów wiejskich oraz innych zainteresowanych osób i podmiotów w Państwa regionie.

Rekrutacja na szkolenie będzie prowadzona do 10.11.2019 r. Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać drogą mailową (skan) na adres: g.migocka@cdr.gov.pl, faxem na nr: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną. Osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie przyjęcia wraz z indywidualnym loginem i hasłem dostępu oraz instrukcją logowania. W załączeniu przesyłamy harmonogram szkolenia oraz formularz karty zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu. Dokumenty są dostępne także na stronie www.cdr.gov.pl.

Źródło:

http://www.cdrkursy.edu.pl/


Galeria

Pliki do pobrania

Nazwa Wielkość Pobierz
harmonogram.pdf 157.61 KB
karta-zgloszenia-uczestnictwa.doc 49.5 KB