Teraz wieś Agroturystyka województwa
opolskiego

Aktualności

Szkolenie e-learningowe pt. „Leśne surowce niedrzewne w gospodarstwie domowym"

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie zaprasza do udziału w szkoleniu e-learningowym pt. „Leśne surowce niedrzewne w gospodarstwie domowym", które odbędzie się w terminie 14 kwietnia – 5 maja 2020 r.

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oddział w Krakowie organizuje szkolenie e-learningowe pn. „Leśne surowce niedrzewne w gospodarstwie domowym”. Celem szkolenia jest podniesienie kompetencji w zakresie leśnych surowców niedrzewnych (owoców leśnych, grzybów oraz ziół) i ich zastosowania w gospodarstwie domowym. Obecnie coraz częściej wykorzystujemy produkty pochodzące z lasu w życiu codziennym. Surowce leśne towarzyszą nam podczas różnych form wypoczynku na obszarach leśnych dlatego warto mieć podstawową wiedzę na ich temat.

Szkolenie skierowane jest do doradców rolniczych oraz nauczycieli szkół rolniczych.

Szkolenie  dostępne  będzie  na   naszej   platformie   edukacyjnej   www.cdrkursy.pl w terminie od 14.04.2020r. do 05.05.2020r. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie    o ukończeniu szkolenia. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest pozytywny wynik testu zaliczeniowego.

Rekrutacja na szkolenie będzie prowadzona w sposób ciągły do 29.04.2020 r. Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie karty zgłoszenia uczestnictwa tylko mailem (skan lub zdjęcie) na adres: d.migocka@cdr.gov.pl

Osoby  zakwalifikowane   na   szkolenie   otrzymają   potwierdzenie   przyjęcia   wraz z indywidualnym loginem i hasłem dostępu oraz instrukcją logowania. Uczestnik jest zobowiązany do posiadania indywidualnego adresu poczty  elektronicznej.  O uczestnictwie  w szkoleniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia.

Osoby do kontaktu:

  • w sprawie organizacji i rekrutacji

Dorota Migocka

Zespół Metodyki i Doskonalenia Zawodowego e-mail: d.migocka@cdr.gov.pl

  • w sprawach technicznych

Bartłomiej Mitka

Zespół Promocji i Wydawnictw e-mail: b.mitka@cdr.gov.pl

  • w sprawach merytorycznych szkolenia

Anna Ryczaj

Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich e-mail: a.ryczaj@cdr.gov.pl

 

Szczegółowe informacje o szkoleniu w załączonych plikach.

Źródło:

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie


Galeria

Pliki do pobrania

Nazwa Wielkość Pobierz
2020-04-07-karta-zgloszenia-surowce-lesne.pdf 243.55 KB
2020-04-07-karta-zgloszenia-surowce-lesne.doc 48.5 KB
pismo-odr.pdf 140.85 KB