Teraz Wieś Agroturystyka województwa
opolskiego

Agroturystyka

Gospodarstwo Agroturystyczne Dębina 30Małgorzata Śliczna

powiat: oleski, gmina: Gorzów Śląski


Gospodarstwo Agroturystyczne Dębina 30
Zdjęcia obiektu:

Reklama 1

Adres 46-310 Gorzów Śląski Dębina 30
Tel./fax: 502 215 864
E-mail: info@debina30.pl
Strona www: www.debina30.pl
Data powstania: 2016
Powierzchnia: 1,5 ha
Opis działalności:
Rodzaj gospodarstwa: agroturystyka
Kwatera sezonowa: NIE
Kategoryzacja: nieskategoryzowane
Sprzedaż bezpośrednia: NIE
Rodzaj produktów oferowanych do sprzedaży: Rodzaj produktów oferowanych do sprzedaży z własnego gospodarstwa: W sprzedaży są produkty z gospodarstwa ekologicznego „Ekostyl” oraz przetwórni zbóż|” Biolife”. Produkty do zakupienia bezpośrednio w gospodarstwie „Ekostyl”, które jest naszym sąsiadem. W sprzedaży: zboża ekologiczne, jaja, warzywa ekologiczne, mąki razowe ekologiczne (orkiszowe, żytnie, gryczane, pszenne, jęczmienne), płatki ekologiczne (pszenne, żytnie, orkiszowe, jęczmienne), kasza gryczana niepalona; itp.
Gospodarstwo ekologiczne: NIE
Zagroda edukacyjna: NIE
Noclegi:
Ilość pokoi: 5
Ilość miejsc noclegowych: 15
Łazienki w pokojach: TAK
Łazienki wspólne: NIE
Aneks kuchenny: TAK
Wyżywienie:
Śniadania: TAK
Obiady: TAK
Obiadokolacje: TAK
Kolacje: TAK
Udogodnienia w obiekcie:
alt
alt
Piktogram
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Opis gospodarstwa:

Prowadzimy działalność agroturystyczną ściśle powiązaną z rodzinnym gospodarstwem ekologicznym "Ekostyl" oraz przetwórnią zbóż ekologicznych "Biolife". Całą rodziną staramy się żyć w zgodzie z przyrodą, rodzice prowadzą jedno z najstarszych gospodarstw ekologicznych w Polsce, brat przetwórnie ekologicznych zbóż. Dębina30 oferuje: - pokoje z łazienkami i ekologicznym wyżywieniem, - sale z zapleczem multimedialnym oraz kuchennym, - tematyczne warsztaty ściśle związane z życiem blisko natury. Budynek Dębina30 pochodzi z początków XX wieku i został wyremontowany, by stać się obiektem przyjaznym środowisku. - jest energooszczędny, - wykorzystuje odnawialne źródła energii do ogrzewania i przygotowania ciepłej wody, - posiada biologiczną oczyszczalnie ścieków oraz pełną segregacje odpadów - posiada wiele innych ciekawych rozwiązań.

  • Znajomość języków obcych: język angielski, hiszpański i podstawy języka niemieckiego.
  • Atrakcje w okolicy: - Gród Rycerski w Byczenie (ok.20 km) - Zalew w Kluczborku (ok.12 km) - Kraina Dinozaurów Krasiejów (ok. 40 km) - siłownia, basen, zajęcia fitness (Kluczbork, ok 12 km)
Mapa dojazdowa