Teraz Wieś Agroturystyka województwa
opolskiego

Agroturystyka

Agroturystyka "Pod Biskupią Kopą"Violetta Herbeć

powiat: nyski, gmina: Głuchołazy


Agroturystyka "Pod Biskupią Kopą"
Zdjęcia obiektu:

Reklama 1

Adres 48-340 Głuchołazy Jarnołtówek 179
Tel./fax: 77 439 77 20
E-mail: pokoje2@jar400.pl
Strona www: www.jar400.pl
Data powstania: 2002
Opis działalności:
Rodzaj gospodarstwa: agroturystyka
Kwatera sezonowa: NIE
Kategoryzacja: nieskategoryzowane
Sprzedaż bezpośrednia: TAK
Gospodarstwo ekologiczne: TAK
Zagroda edukacyjna: NIE
Noclegi:
Ilość pokoi: 4
Ilość miejsc noclegowych: 8
Łazienki w pokojach: TAK
Łazienki wspólne: NIE
Aneks kuchenny: TAK
Wyżywienie:
Śniadania: NIE
Obiady: NIE
Obiadokolacje: NIE
Kolacje: NIE
Udogodnienia w obiekcie:
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Opis gospodarstwa:

Gospodarstwo Agroturystyczne "Pod Biskupią Kopą" położone jest na zachodnim zboczu Kopy Biskupiej tuż przy granicy polsko- czeskiej w Parku Krajobrazowym Gór Opawskich. Naszym gościom oferujemy cztery, duże dwuosobowe Apartamenty z Jacuzzi, kominkiem i tarasem. Otaczają nas lasy, pola i łąki. Zawsze świeże powietrze przede wszystkim cisza i spokój. Dodatkowo na terenie obiektu mamy przygotowane: miejsce na grilla, ognisko, namiot, samochód campingowy. Rodzinna atmosfera, dyskretna i taktowna obsługa, cisza i spokój oraz bliskość natury pozwalają na wyjątkowy relaks.

  • Znajomość języków obcych: Angielski i włoski
  • Posiadane certyfikaty gospodarstwa: Certyfikat "Agroturystyka i usługi towarzyszące"
  • Posiadane nagrody: II m-ce w konkursie Agro- Eko -Turystycznym "Zielone Lato 2007" w kategorii najlepsze gospodarstwo rolne w regionie, w którym dodatkowym źródłem dochodu są usługi agroturystyczne, organizowanym przez Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie. Wyróżnienie w konkursie Agro- Eko -Turystycznym "Zielone Lato 2015" w kategorii najlepsze gospodarstwo rolne w regionie, w którym dodatkowym źródłem dochodu są usługi agroturystyczne w podkategorii: Najlepsze pokoje agroturystyczne, organizowanym przez Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie.
  • Atrakcje w okolicy: Zabytki znajdujące się na terenie powiatu nyskiego i prudnickiego, bądź u naszych sąsiadów - Czechów. Schronisko na szczycie Kopy Biskupiej oraz wieża widokowa na szczycie, zabytkowa tama, która w 1997r., podczas powodzi stulecia uratowała miejscowość Jarnołtówek. Kryte baseny, kąpieliska, łowiska pstrągów, liczne szlaki turystyczne, trasy rowerowe, stoki oraz wyciągi narciarskie, jazda konna. Dodatkowo dla smakoszy pizzeria prowadzona przez Włocha. W okolicy kilka restauracji i barów z dobrą kuchnią polską i czeską.
Mapa dojazdowa