Teraz Wieś Agroturystyka województwa
opolskiego

Agroturystyka

Agroturystyka "Dębowy Las"Elżbieta Bodnar - Cieluch

powiat: prudnicki, gmina: Prudnik


Agroturystyka "Dębowy Las"
Zdjęcia obiektu:

Reklama 2

Adres 48-200 Prudnik Dębowiec 30
Tel./fax: 77 436 91 57
Data powstania: 2010
Opis działalności:
Rodzaj gospodarstwa: agroturystyka
Kwatera sezonowa: NIE
Kategoryzacja: nieskategoryzowane
Sprzedaż bezpośrednia: TAK
Gospodarstwo ekologiczne: TAK
Zagroda edukacyjna: NIE
Noclegi:
Ilość pokoi: 5
Ilość miejsc noclegowych: 14
Łazienki w pokojach: TAK
Łazienki wspólne: TAK
Aneks kuchenny: NIE
Wyżywienie:
Śniadania: TAK
Obiady: TAK
Obiadokolacje: TAK
Kolacje: TAK
Udogodnienia w obiekcie:
alt
Piktogram
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Opis gospodarstwa:

Gospodarstwo istnieje już 5 lat. Wypoczywają tu goście przede wszystkim z dużych miast: Poznań, Warszawa, Wrocław oraz goście z zagranicy: Niemiec, Francji, Anglii, Turcji, Nepalu. Do gospodarstwa przyciąga gości cisza, spokój i mikroklimat okolicy. Również domowe jedzenie, które przygotowujemy z ekologicznych produktów. Dużym atutem jest położenie, gospodarstwo otoczone jest lasem. Duży teren wokół gospodarstwa, gdzie goście mogą rozpalić ognisko, zrobić grilla, dzieci mają wydzieloną część do zabawy. Na kąpielisku leśnym w sąsiedniej miejscowości znajduje się Park Linowy z 3trasami o różnorodnej trudności. W roku 2014 gospodarstwo wzięło udział w konkursie ogólnopolskim ZUMMI.pl ph. „Najlepsze noclegi” i zajęło I m-ce. Sam udział i zajęcie I m-ca zawdzięczamy naszym gościom, gdyż właśnie przez letników- gości, którzy skorzystali z wypoczynku w naszym gospodarstwie agroturystycznym zostaliśmy zgłoszeni do konkursu.

  • Posiadane nagrody: II m-ce w konkursie Agro- Eko -Turystycznym "Zielone Lato 2013" w kategorii najlepsze gospodarstwo rolne w regionie, w którym dodatkowym źródłem dochodu są usługi agroturystyczne w podkategorii: Najlepsze pokoje agroturystyczne, organizowanym przez Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie.II m-ce w konkursie Agro- Eko -Turystycznym "Zielone Lato 2015" w kategorii najlepsze gospodarstwo rolne w regionie, w którym dodatkowym źródłem dochodu są usługi agroturystyczne w podkategorii: Najlepsze pokoje agroturystyczne, organizowanym przez Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie.
  • Atrakcje w okolicy: Dla aktywnych: piesze szlaki turystyczne, rowerowe szlaki turystyczne, stadnina koni, jazda konna w siodle, wyciągi i trasy narciarskie, narty biegowe, możliwość grzybobrania, możliwość wędkowania. Dla wędkarzy proponujemy znajdujące się nieopodal łowiska rybne, gdzie można złowić pstrąga, jesiotra. Na kąpielisku leśnym w sąsiedniej miejscowości znajduje się PARK LINOWY z 3 trasami o zróżnicowanej trudności - frajda dla osób szukających dużej dawki adrenaliny. Dla osób lubiących historię proponujemy zwiedzanie KLASZTORU, gdzie był więziony KARDYNAŁ WYSZYŃSKI oraz wielu zabytków znajdujących się w okolicy.
Mapa dojazdowa